Klõpsake lisateabe saamiseks.
Tooteid ei leitud.

Aeromoov soojakott jalutuskärudele

69,00 €
Kuumakse al. 5.88€
Värv
Kood:
03-000042-03
Meeldib0
Lisa võrdluseks0
Soovinimekirja lisama
Seotud tooted
Kirjeldus

Aeromoov soojakott jalutuskärudele tekitab lapsele mõnusa ja sooja pesa jalutuskärus ning soojakoti põhjas olev unikaalne õhukiht ei lase lapsel üle kuumeneda. Sobib kuni 90cm pikkusele lapsele, kõikidele jalutuskärudele ja turvatoolidele Grupp 1.

Aeromoov soojakott Air Wrapper on unikaalne toode, mida on võimalik kasutada alates sügisest kuni kevadeni. Soojakoti kaks kihti fliisi tekitab mugava ja sooja pesa ning selle sees olev õhukiht aitab hoida seljataguse õhulisena. Kärgja 3D struktuuriga kiht hoiab lapse selja ja soojakoti vahel õhu pidevas ringluses. Niimoodi ei hakka lapsel mitte kunagi liiga palav.

Aeromoov jalutuskäru soojakotil on kavalad krõpsudega avaused, mis lubavad turvatooli või jalutuskäru õlarihmad tuua ilusti läbi soojakoti, tagades niimoodi lapse õige ja turvalise asendi. Soojakoti velcro krõpsudega kinnitused ja avaused lasevad hõlpsasti lapse jalutuskärust või turvatoolist välja tõsta, ilma, teda üles äratamata.

Kui autos on juba piisavalt soe, saab soojakoti lihtsasti eest avada. Kui on aeg õue külma kätte minna, soojakoti on võimalik eest sulgeda ning peaosa tõmmata kokku kapuutsiks. Väga kasulik ja praktiline lahendus talvisteks jalutuskäikudeks.

Loe rohkem
Toote üksikasjad
03-000042-03

Eriviited

ean13
2400000004363
upc
200000002879

Menüü

Seaded

Meeldinud esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse