Aeromoov turvahälli soojakott

55,00 €
Värv
Kood:
10-000060-01
Meeldib0
Lisa võrdluseks0
Soovinimekirja lisama
Seotud tooted
Kirjeldus

Aeromoov turvahälli soojakott tekitab lapsele mõnusa ja sooja pesa turvahällis ning soojakoti põhjas olev unikaalne õhukiht ei lase lapsel üle kuumeneda. Sobib kuni 72cm pikkusele lapsele ja turvahällidele Grupp 0.

Aeromoov soojakott Air Wrapper on unikaalne toode, mida on võimalik kasutada alates sügisest kuni kevadeni. Soojakoti kaks kihti fliisi tekitab mugava ja sooja pesa ning selle sees olev õhukiht aitab hoida seljataguse õhulisena. Kärgja 3D struktuuriga kiht hoiab lapse selja ja soojakoti vahel õhu pidevas ringluses. Niimoodi ei hakka lapsel mitte kunagi liiga palav.

Aeromoov turvahälli soojakotil on kavalad krõpsudega avaused, mis lubavad turvahälli õlarihmad tuua ilusti läbi soojakoti, tagades niimoodi lapse õige ja turvalise asendi. Soojakoti velcro krõpsudega kinnitused ja avaused lasevad hõlpsasti lapse turvahällist välja tõsta, ilma, teda üles äratamata.

Kui autos on juba piisavalt soe, saab soojakoti lihtsasti eest avada. Kui on aeg õue külma kätte minna, soojakoti on võimalik eest sulgeda ning peaosa tõmmata kokku kapuutsiks. Väga kasulik ja praktiline lahendus talvisteks jalutuskäikudeks.

Loe rohkem
Toote üksikasjad
10-000060-01

Eriviited

ean13
2001000005666
upc
200100005664

Menüü

Seaded

Meeldinud esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse