L.O.L. Surprise! OMG Queens Splash Beauty nukk

79,90 €
Kood:
15-000098
Meeldib0
Lisa võrdluseks0
Soovinimekirja lisama
Seotud tooted
Kirjeldus

L.O.L. Surprise! OMG Queens Splash Beauty nukk on uus ja ikooniline L.O.L. nukk, tõeline veekuninganna L.O.L. Surprise! OMG Queens nukkude kollektsioonist. Nukuga koos on 125 üllatust, mille näiteks moerõivad ja aksessuaarid ning lahtipakkimise protsess pakub palju unustamatuid emotsioone ja avastusi. Suurepärane kingitus sünnipäevaks või jõuludeks

L.O.L. Surprise! OMG Queens Splash Beauty nukul on vapustavad näojooned, stiilsed juuksed ja ta oskab võtta erinevaid poose. Nukuga on kaasas erinevad rõivad, mida on võimalik sobitada, et luua 125 erinevat välimust. Nukku heledad lokid muutuvad roosaks päikese käes. Nukku käed on kergesti eemaldatavad, et oleks lihtsam selga panna väiksemaid riideesemeid, näiteks pika varukaga pluusid.

Stiilsete juuste, rõivaste ja paljude detailsete aksessuaaridega L.O.L. Surprise! OMG moenukud on ideaalne mänguasi lastele, 4-aastastele ja vanematele tüdrukutele. L.O.L. nukud aitavad arendada kujutlusvõimeid ja pakuvad tundide kaupa seltskondlikku mängu õdede-vendade ja/või sõpradega! Suurepärane kingitus sünnipäevaks või jõuludeks, mis aitab muuta päeva unustamatuks sündmuseks lapse elus.

Loe rohkem
Toote üksikasjad
15-000098

Menüü

Seaded

Meeldinud esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse