Maxi-Cosi Coral turvahäll

Allahinnatud!
Uus toode
Limited time offer:

251,16 €

299,00 €

-16%

Tarneaeg 1-5 päeva

- +

Lisa võrdlusesse

 
Rohkem infot

Esimene modulaarne turvahäll, mida on võimalik kasutada kahe eraldi osana:

1)      Kandekorv (Soft Carrier)- pehme kandeosa pakub mitut erinevat kandmisvõimalust ning kaalub kõigest 1,7kg. See muudab lapse turvahälli kandmise palju kergemaks.

2)      Turvahäll (Safety Shell) - väline kest tagab vajaliku ohutustaset sõiduajal, vastab kõrgele uuemale i-Size turvastandardile (R129/03), mis hõlmab nüüd ka auto turvavööga kinnitust.

Maxi-Cosi Coral sobib kasutamiseks lastele pikkusega 40-75cm (kuni 12kg). Turvahäll kinnitub FamilyFix3 alusega (müüakse eraldi), aga on autos kinnitatav ka sõiduki turvarihmadega. Audiovisuaalne indikaator annab kinnitust pehme kandeosa korrektsest paigaldamisest korpuse sisse, samuti on indikaatorid, mis aitavad turvahälli õigesti paigutada Isofix alusele. Külgkaitsesüsteem kaitseb beebit külgkokkupõrke korral, innovaatiline beebisisu tagab mugavust sõidu ajal. Uus ergonoomiline disain ja pehmed pikendatavad kandeosa sangad parandavad lapsevanema kandmisvõimalusi. Sügav kaarvari kaitseb last päikese eest.

Maxi-Cosi Coral turvahäll on kiiresti ja kergesti paigutatav Maxi-Cosi ja Quinny kärudele. Sobib kasutamiseks ja lennukis (alati täpsustage lennuliiniga).

Tehnilised andmed

  •          Beebisisu/kandeosa kaal 1,7kg
  •          Turvahälli kaal 5,4kg
  •          Turvahälli mõõdud: 68 x 58 x 44cm
  •          Kandeosa mõõdud: 61 x 36 x 34cm

Click on a thumbnail to load the video

Seonduvad tooted

Samas kategoorias on veel 12 toodet :

Võrdle 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Kokku:

Kassasse