Britax TRIFIX² i-SIZE turvatool

379,00 €
Britax
Tarneaeg 3-20 päeva
Kood:
10-000055-01
Meeldib0
Lisa võrdluseks0
Soovinimekirja lisama
Seotud tooted
Kirjeldus

Britax TRIFIX² i-SIZE turvatool

Britax Trifix² i-SIZE turvatool sobib ideaalselt igaks reisiks ning sobib lastele pikkusega 76 cm kuni 105 cm ja kaaluga 9-18 kg. Turvatooli on lihtne ja ohutu paigaldada tänu integreeritud ISOFIX kinnitustele ja "Top Tether"-le ning selle optimeeritud istmeala tagab, et 15-kuusel kuni 4-aastasel kasvaval lapsel on piisavalt ruumi. Tänu unikaalsetele ja täiustatud turvaelementidele on laps maksimaalselt kaitstud.

Britax TRIFIX² turvatooli fikseeritakse autos ISOFIX kinnituste abil, mis on integreeritud turvatooli alusesse ja pakuvad maksimaalset turvalisust. Integreeritud külgkokkupõrke kaitse SICT tagab maksimaalse kaitse külgkokkupõrke korral. SICT kaitseb last, summutades löögist tekkiva energia. Patenteeritud „Pivot Link“ süsteem suunab löögijõu kokkupõrke korral sõiduki istmele ja esiosale, vähendades seeläbi pea- ja kaelavigastuste ohtu. Britax TRIFIX² turvatool on varustatud V-kujuline "Top Tether" turvavöö hoovasüsteemiga, mis kaitseb kokkupõrke korral istme pöörlemise eest ning takistab lapse liikumist ette. Kahe tugipunkti olemasolu tagab lapse veelgi suurema stabiilsuse ja turvalisuse.

Turvatoolil on V-kujulised peatoed, mis on spetsiaalselt ette nähtud lapse pea liikumise piiramiseks ja optimaalse kaitse tagamiseks kokkupõrke korral. Istme esiosa on kergesti reguleeritav, et see sobida lapse pikkusega. Turvatooli küljed on pehmed ja sügavad ning imavad löögijõudu külgkokkupõrke korral. Britax turvatool on varustatud 5-punkti turvarihmadega, mis hoiavad last turvalises asendis. Kokkupõrke korral hajutavad turvavööd kokkupõrkejõudu 5 punktis: õlgade-, puusa- ja rindkere piirkonnas. Turvatoolil on 4 reguleeritavat seljaasendit. Turvatooli kate on eemaldatav ja pestav. Britax i-Size istmed sobivad kõigile i-Size heakskiidetud autodele.

Tehnilised andmed:

  • Kaal 10,5 kg
  • Mõõdud: 65 x 45 x 54 cm
Loe rohkem
Toote üksikasjad
10-000055-01

Eriviited

ean13
2001000005246
upc
200100005244

Menüü

Seaded

Meeldinud esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse