L.O.L. Surprise! OMG Remix Rocker Boi ja Punk Grrrl nukk, 2tk

79,00 €
Kood:
15-000096
Meeldib0
Lisa võrdluseks0
Soovinimekirja lisama
Seotud tooted
Kirjeldus

L.O.L. Surprise! OMG Remix Rocker Boi ja Punk Grrrl on originaalsete ja stiilsete nukkude komplekt, mis koosneb säravate muusikute rokkarite duetist. Remix Rocker Boi on L.O.L. maailma esimene poissnukk. Iga nukuga on kaasas üllatused, mille lahtipakkimise protsess pakub palju unustamatuid emotsioone ja avastusi. Suurepärane kingitus sünnipäevaks või jõuludeks.

Igal L.O.L. Surprise! OMG nukul on vapustavad näojooned, stiilsed juuksed ja nad oskavad võtta erinevaid poose. Komplekt sisaldab 2 täissuuruses plaati, mida on võimalik keerutada, et pakendil ehtsat muusikat esitada. Esitage iga plaat iseseisvalt, seejärel pöörake need BB-küljele (ja vajutage lüliti), et esitada nende rokkivat duetti.

Stiilsete juuste, rõivaste ja paljude detailsete aksessuaaridega L.O.L. Surprise! OMG moenukud on ideaalne mänguasi lastele, 4-aastastele ja vanematele tüdrukutele. L.O.L. nukud aitavad arendada kujutlusvõimeid ja pakuvad tundide kaupa seltskondlikku mängu õdede-vendade ja/või sõpradega! Suurepärane kingitus sünnipäevaks või jõuludeks, mis aitab muuta päeva unustamatuks sündmuseks lapse elus.

Loe rohkem
Toote üksikasjad
15-000096

Menüü

Seaded

Meeldinud esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse