Klõpsake lisateabe saamiseks.
Tooteid ei leitud.

Müügitingimused

Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Laste-kaubad (www.laste-kaubad.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning Nos Enfants OÜ (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Kuidas osta Laste-kaubad netipoest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, täitke tellimiseks vajalikud andmed ja vajutage nupule “saada tellimus”. Seejärel saadame Teie e-maili aadressile arve. Pärast arve tasumist saadame tellitud kaubad Teile ära.

Võimalik on tellida kaubad ka ilma transpordikuluta e. tulla ise meie kauplus-ladu kaupadele järele. Broneeringus hoiame ainult neid kaupu, mille eest on tasutud! Tellimusele võib järgi tulla peale seda, kui on müüja poolt saadetud ostjale teavitus, et tellimus on komplekteeritud. Juhul kui kaup on saanud otsa, siis teavitame kliente koheselt.

Makseviisid

  • Pangaülekanne (SEB, SWEDBANK)
  • Liisi järelmaksuga

Montonio Finance:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele
  • Maksa hiljem lahendused: Slice in 3, Montonio Järelmaks
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor
  • Välisriikidest on võimalik tasuda krediitkaartidega Stripe vahendusel

Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

ESTO järelmaks

  • ESTO järelmaksu puhul on tegemist innovatiivse makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas.
  • Täpsemalt teenusepakkuja kodulehel www.esto.ee

Kauplus-laos kohapeal on võimalik tasuda sularas või kaardimaksega

Tellimuse tühistamine

Laste-kaubad netipoel on õigus tellimus tühistada, kui ostja ei tasu arvet 3 päeva jooksul peale tellimuse esitamist. See ei kehti siis, kui müüja ja ostja on sõlminud kauba eest tasumise osas erikokkuleppe.

Transport

Tellimustel, mille summa ületab 70 eurot, on transport pakiautomaatidega üle Eesti ilma postikuluta ning tellimustel, mille summa ületab 110 eurot on transport Venipak kulleriga üle Eesti või Laste-kaubad kojuvedu üle Tallinna ilma postikuluta (tasuta transpordi puhul valib kauplus ise transpordiviisi ja tarneaja). Reede pärastlõunal ja nädalavahetusel tellitud tooted edastame esmaspäeval posti-ja transpordifirmadele.

Kaubad toimetame Teieni Eesti piires SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatide või kullerfirma vahendusel. SmartPOSTi teenuse hind on alates 2.59 eurot, Omniva alates 2.95. Valige sobiv asukoht,ja vormistage tellimus. Et kaup jõuaks kiirelt ja tõrgeteta kohale, kontrollige palun oma aadressi ja kontaktnumbri õigsust. Laste-kaubad.ee e-poest tellides võib kaubale tulla ise järgi Tallinnas aadressil Parda tänav 4-103 ning siis kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul, hiljemalt nädalaga, kui toode on kohe saadaval. Kui toode on tellimisega, siis tarneaja maksimum periood võib ulatuda 20 päevani. Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Tellijat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha. Samuti võtame kliendiga ühendust, kui tarneperiood pikeneb meist olenemata põhjustel.

Saadame kaupu ka Lätti, Leedu, Soome ning paljudesse EL riikidesse. Soome saadame väiksemas mõõdus kaubad Smartposti vahendusel, Smartposti kappi hind alates 10 eurost. Lätti ja Leedu saadame väiksemas mõõdus kaubad Omniva vahendusel, Omniva kappi hind alates 9 eurost. Suuremad pakid saadame Lätti, Leedu ja Soome Venipak kulleriga. Teistesse Europa Liidu riikidesse saadame pakke Venipak kullerteenuse vahendusel. Transpordi kulu sõltub konkreetsest vahemaast ning paki mõõtudest.

NB! Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt kontrollida tellimuste pakendit. Kõigist kahjustatud pakendiga toodetest palume teatada meile aadressil info@laste-kaubad.ee.

Laste-kaubad kojuvedu

„Laste-kaubad kojuvedu“ on müüja e-poe poolt pakutav pakivedu lisateenus, mis kehtib ainult Tallinna linna piires, jättes vahele tavaliste postiteenuste sorteerimiskeskuste etapi. Kui toode on kohe saadaval, siis on tellimuse võimalik kätte saada juba samal päeval või ostja poolt valitud päeval. Kui toode on tellimisega või konkreetsel hetkel otsas, siis toimetame seda kohe, kui toode on taas saadaval või oleme seda laost kätte saanud. Müüja poolt on automaatselt pakutud teenuse osutamise kaks päeva nädalas õhtused kellaajad (teisipäev ja reede), aga on võimalik kohaletoimetamise sobiva kellaaja ja nädalapäeva kokkuleppida.

Transport Euroopa Liidu riikidesse

Saadame kaupu ka paljudesse Euroopa Liidu riikidesse, näiteks Saksamaa, Rootsi, Itaalia jne. Kõik tellimused saadame Venipak kullerteenuse vahendusel. Transpordi hinnad, sõltuvad konkreetsest riigist, on meie poolt pakutud allahindlusega umbes 10%-20% (sõltuvalt sihtkoha riigist). Välisriikide pakke toimetatakse kullerfirma vahendusel saaja aadressi lähimasse postkontorisse või pick-up punkti, mitte elukoha aadressile (välja arvatud Läti ja Leedu). Kui ostja soovib, et pakk oleks toimetatud konkreetselt tema elukoha aadressile, siis enne tellimuse vormistamist, võtke pmüüjaga ühendust ning müüja saadab Venipak kullerteenusele päringu, kas konkreetsele aadressile konkreetses riigis on seda teenust võimalik teostada. Välisriikidest tellimuse mistahes põhjusel tagastamise organiseerib ja postikulu tasub ostja.

Tagastamine

Kui kaup millegipärast Teile ei sobi, on 14 päeva jooksul õigus see tagastada. Ostja peab müüjale tegema vastavasisulise avalduse, avalduses märkida ostja nimi, kuupäev ja arve number. Avaldus saata e-mailile info@laste-kaubad.ee. Toode peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Kui tagastamisele kuuluv kaup on rikutud või seda on kasutatud, tuleb ostjal endal kaup kinni maksta (tootel ei tohi olla mingeid postikleepse). Tagastatud kauba eest kantakse raha kliendi arvele 14 tööpäeva jooksul, alates kauba kättesaamisest müüja poolt. Tellija kannab kauba tagastamisel tagastamisega seotud kulud.

Kokkuleppel on võimalik vahetada kaup muu kauba vastu. Kaebuste ja küsimuste korral e-mail info@laste-kaubad.ee

Pretensioonide esitamise tähtaeg

Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses (Võlaõigusseadus) ettenähtud korras. Pretensioonide esitamise tähtaeg kehtib ainult koos ostuarvega (ostuarve saadetakse automaatselt Teie e-mailile, samuti on võimalik ostjal oma kontost kõik salvestatud arved endale allalaadida. Soovitav on arve välja trükkida ja alles hoida) ja ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest, hooldusjuhendi eiramisest või toote kulumisest.

Elektroonika kaupadele kehtib tootjapoolne garantii, mille tingimused ja reeglid leiate vastavate toodete tootekirjeldustest ning garantiikaartidest. Toote tootjapoolne garantiikohustus kehtib ainult juhul, kui toote kasutamistingimusi, mis on täpsustatud garantiikaardis ning toote kasutusjuhendis ja veebisaidil, ei ole rikutud. Kaupleja ei vastuta asja loomulikust kulumisest, mehaanilistest vigastustest, hooldamisest, kauba konstruktsiooni või tehase konfiguratsiooni on omavoliliselt muudetud või kui kaupa on remonditud volitamata isikute poolt.

Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

Sooduskupongid

Sooduskupong on numbrite ja/või tähtede kombinatsioon, mis võimaldab kliendil kaupa soodsamalt osta. Sooduskupong kehtib kindla ajani ning sellest teavitatakse kliendi sooduskupongi saamisel või avalikustamisel.

Kuidas kasutada sooduskoodi?

Valige endale sobiv toode ning asetage see ostukorvi.

Sooduskoodi võivad kasutada nii registreeritud, kui ka registreerimata kliendid.

Valige endale sobiv tarneviis.

Valige sobiv maksmisviis.

Enne tellimuse kinnitamist leidkkellaaeg ja nädalapäeve lahtri, kuhu on võimalik sisestada sooduskupongi.

Vajutage "Kasuta sooduskupongi" ja Teile tehakse vastav soodustus.

Kinnitage tellimus ning vajutage "Telli" ja oodake tagasisidet.

Menüü

Seaded

Meeldinud esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse